Stephen Amell, ‘Black Lightning’ Ortak Bölümü Görmek İstediğini Söyledi !!!

 

CW kanalının en son DC uyarlaması olan süper kahraman dizisi, Black Lightning bildiğiniz gibi “Arrowverse” olarak adlandırılan ve The Flash, Supergirl, Arrow, Legends of Tomorrow gibi dizilerin geçtiği ortak evrenin bir parçası değil. Ancak yine de bu, insanların Black Lightning dizisinin de ortak evrende olması gerektiğini düşünmesini engelleyemiyor…

Arrow dizisinin  Oliver Queen’i Stephen Amell, Black Lightning dizisi ile bir ortak bölüm görmek istediğini söyledi!

Washington DC’de yapılan “Awesome Con” organizasyonunda hayranlardan gelen soruları yanıtlayan Amell, yoğun temposu yüzünden henüz diziyi izleyemediğini, bunun yanı sıra Supergirl‘ün bu sezonuna da henüz başlayamadığını söyleyerek; Black Lightning ile ortak geçecek bir bölüm için çok mutlu olacağını ve bunun olasılıktan çok gerçekleşmeye yakın bir durum olduğunu da ekledi.

“Herkes sanki  Black Lightning ile hiç ortak bölüm yapılmayacakmış gibi davranıyor ama sanırım yüksek olasılıkla ortak bölüm gerçekleşecek çünkü bu evren bu şekilde işliyor.” diyen Amell, Black Lightning yıldızı, Cress Williams ile de resmi olarak tanıştığını da anlattı.

“Galiba ilk kez olacak şekilde, dün Cress ile sonunda düzgünce tanıştım. Önceden kazara falan bir şeyler öderken sanırım tanışmıştık. 90210 dizisinden büyük bir hayranıyım.” dedi.

İnsanlar o kadar yoğunlar ki gerçekten kendi çalışmalarını bile izleyecek vakit bulamıyorlar demek ki. Böyle bir ortak bölüm görmek bizleri de oldukça mutlu eder tabi ki efendim.

kaynak: comicbook.com

 

Abdullah Derin

GEEK

Leave a Reply

Nasıl Buldunuz?*

Your email address will not be published. Required fields are marked *