SPIDER-MAN KOSTÜMÜ ‘INSTANT KILL’ MODU AÇIKLANDI ! Önceki Filmlerdeki Spider-Man Artık Yok!

Yaklaşan, Infinity War filminin galasında, kırmızı halıda konuşan Tom Holland, Civil War ve Homecoming filmlerindeki Spider-Man ile Infinity War filmi arasında farklılıklar olacağını söyledi.

“Çok şey… Çok fazla şey değişti. MCU başlangıcından beri bir çok İntikancı’nın yüzleştiğinden daha büyük bir şey ile yüzleşmek üzere Spider-Man. Yani onun birazcık daha içindeki derinliklerden çıktığını söyleyebiliriz; ancak Peter Parker’ın her zaman yaptığı gibi bunlarla yüzleşmek için bir yol bulmaya çalışıyor.” diyen Holland, bu filmde Spider-Man’in takımın resmi bir parçası haline geleceğini söylüyor.

Homecoming filmindeki, tartışmalara yol açan, ve Tony Stark tarafından kostümüne eklenmiş “Instant Kill” modu hakkında sorulan sorulara ise:

Instant Kill özelliğinin herkesin düşündüğü gibi çalıştığına inanmıyorum. Sanırım o, sadece etraftaki elektriği kesiyor. Öldürücü bir teknoloji olduğunu sanmam, insanları öldürdüğüne inanmıyorum. Tony, bu kadar karanlık bir karakter olamaz.”

Buradan da anlaşıldığı üzere, kostümün bu özelliği büyük ihtimalle yaklaşan Infinity War filminde de kullanılacak ve işlevi etraftaki elektronik aletleri ‘öldürmek’ olacak. Ayrıca Peter Parker’ın daha da olgunlaşacağını beklememiz yanlış olmaz.

 

Kaynak: comicbook.com

 

 

Abdullah Derin

GEEK

Leave a Reply

Nasıl Buldunuz?*

Your email address will not be published. Required fields are marked *