Parkasaurus Güncellendi! Çıkış Tarihi Artık Belli!Naber dino severler!

Parkasaurus’u, 25 Eylül’de yayınlanacak olan Erken Erişim versiyonuna getirmek için deli gibi çalışıyoruz. Bu, hem çok heyecan verici hem de bizler için çok korkutucu. Eğer izleme fırsatı bulamadıysanız işte resmi duyuru videomuz:

Duyurumuz için tasarladığımız resimlerden en sevdiğim iki tanesini sizler için atıyoruz. Daha güzel ve yüksek çözünürlüklü versiyonlarını buradan bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

7 Eylül gibi, websitelerine ve Youtuberlara; Parkasaurus’u denemeleri ve oyunu yaymaları için kodları dağıtacağız. Bu bizim için yılın en yoğun zamanı ve bu yüzden sürekli bir çaba içindeyiz. Şu aşamada, oyunu size göstermeye hazır hale getirmek ve yolculuğumuzdaki bir sonraki aşamaya birlikte başlayabilmek için bulabildiğimiz bütün bugları tek tek eziyoruz. Oyun geri dönüşleri kabul etmeye ve sizler gibi oyuncular tarafından yön verilmeye hazır halde. Hep birlikte en güzel dinazor tesisi işletme oyununu kurabileceğimizi umut ediyoruz. Yayın tarihinde, desteğinizi almak için yine iletişime geçeceğim umarım o güne kadar her şey istediğiniz gibi gider. 🙂

Ha, eğer lazım olursa Steam sayfamız burada (Ne kadar çok istek listesine eklerseniz o kadar iyi!)

https://store.steampowered.com/app/591460/Parkasaurus/

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Abdullah Derin

GEEK

Leave a Reply

Nasıl Buldunuz?*

Your email address will not be published. Required fields are marked *