Noita – Daha Önce Karşılaşmadığınız Bir Rogue-lite’a Hazır Olun!

Noita, her pikselin fiziksel olarak simüle edildiği bir dünyada geçen sihir dolu bir aksiyon rogue-lite oyunu. İstediğiniz şekilde yarattığınız büyüleri kullanarak, procedurally generated olarak oluşturulan bir dünya ile savaşın, keşfedin, eritin, yakın, dondurun ve buharlaştırın. Bilinmeyen gizemleri araştırırken, kömür madenlerinden buz kaplı cehennemvari çoraklara kadar çeşitli ortamları keşfedin.


Piksel tabanlı fizik: Oyundaki her piksel simüle edilmiş. Bir şey yaktığınız, patlattığınız veya erittiğiniz anda önceden hazırlanmış script ler yerine gerçek zamanlı parçacık fiziğiyle simüle ediliyor anlayacağınız. Gerçek zamanlı tasarlanan bir kan gölünde düşmanlarının kanında banyo yapmanın zevkini kim inkar edebilir ki!

Kendi sihrin: Mağaraların derinliklerine inerken yeni büyüler yaratabilecekmişiz. Düşmanlarınızı ezmek (tabi ki seçenekler bununla sınırlı değil) ve etrafınızdaki dünyayı manipüle etmek için sihir kullanın.

Procedurally generated world: Her oynadığınızda benzersiz bir dünyayı keşfedin. Gittikçe çetrefilleşen bir dünyada maceralar yaşarken yeni ortamları zorluğunu iliklerinize kadar hissedin.


E3 trailer’ı :

https://store.steampowered.com/app/881100/Noita/

Can Berk

Polisiye yazarlarını büyük bir kıskançlıkla izleyen , Cinayet Masası programıyla kahrolan bir şahıs. Yazar olma hayalleriyle yaşıyor ama oyun bağımlılığı ve üşengeçliği ve hiçbirşeye zaman bulamaması onu geride tutuyor.Kronik anksiyetesiyle işi evliliğe vardırabilmesi onun en büyük hayali

Leave a Reply

Nasıl Buldunuz?*

Your email address will not be published. Required fields are marked *