Nairi : Tower of Shirin İncelemesi

İncelemeyi sakız gibi uzattığım yapımların bu haftadaki konuğuna hoşgeldiniz. Oynamaktan ısrarla uzak durduğum türlerin başında visual novellalar geliyor ( halen ) Ama en azından bu konudaki yargımdaki ilk çatlakların belirmesine sebep olan Nairi : Tower of Shirin bu yazının konusu.
Çizimlerinin sadeliğinden tutun da müziklerin yumuşaklığına kadar her etmeninde sizi sımsıkı saracak bir yumuşak bir battaniyeymişçesine bir algı yaratmayı başarıyor Nairi. Astında bu tip bir durumu rahatsız bünyem içim biraz boğucu bulan bendenizin biraz mola vererek oynadığını itiraf etmek durumundayım. Herneyse yapmacık diyaloglardan ya da çeviri garabetlerinden nasibini almamış olması aslına bakarsanız samimi ortamının yapı taşlarının atılmasına yardımcı oluyor.


Aslına bakarsanız battaniye, tüy yumağı pofuduk gibi  tanımlamalarla bütün oyunu özetleyebilirim. Ve programın sonuna geliyoruz kendinize iyi bakın :v Ve zaten benim için zor ve birşeyler yazmakta zorlandığım bir inceleme için bu acılı süreci hemen sonlandırabilirim. Din din din yazar etiği ve ahlakı kapıyı zorlar* Tekrar başa alalım : “kız oyunu bu ya pff” Hayır yanlış giriş. Öhöm. Herşeyin hızla delikanlılaştığı ve şiddetin her yeri kızıla boyadığı günümüz oyun piyasasında bir soluk almak isteyenler için Nairi : Tower of Shirin‘i esenlikle tavsiye ederim. ( yırttım bence :v )

Puan : 8/10

Steam mağaza sayfası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Can Berk

Polisiye yazarlarını büyük bir kıskançlıkla izleyen , Cinayet Masası programıyla kahrolan bir şahıs. Yazar olma hayalleriyle yaşıyor ama oyun bağımlılığı ve üşengeçliği ve hiçbirşeye zaman bulamaması onu geride tutuyor.Kronik anksiyetesiyle işi evliliğe vardırabilmesi onun en büyük hayali

Leave a Reply

Nasıl Buldunuz?*

Your email address will not be published. Required fields are marked *