Lee Pace, ‘Captain Marvel’ Filminde Kesinlike Olacak! Filmden İlginç Detaylar!

Guardians of the Galaxy filmi yıldızı, Ronan the Accuser rolündeki, Lee Pace, yaklaşan Marvel Studios filmi Captain Marvel için çok heyecanlı olduğunu belirtti.

“Hiç bir şey bilmiyorum, gerçekten bilmiyorum!” dedi Pace, gülerek. “Keşke size filmle ilgili bütün sırları verebilseydim ama hiç bir şey bilmiyorum!”

 

 

Kesin olarak rolde görüp göremeyeceğimiz sorulduğunda ise “Bu doğru. Göreceksiniz.” dedi. Ayrıca filmin 90’lı yıllarda geçeceğini belirtti. 

Pace, bir diğer Guardians of the Galaxy oyuncusu olan Djimon Hounsou ile birlikte tekrar aynı seti paylaşacak. Hounsou’da Kree paralı askeri Korath the Pursuer rolü ile yeniden karşımızda olacak.

Guardians of the Galaxy filminde Thanos’a hizmet eden bu iki Kree fanatiği, güç taşının peşine düşerek ve Galaksinin Koruyucularına bulaşarak kendi sonlarını getirmişlerdi. Filmin 90’larda geçecek olması sebebi ile şimdi yeniden aramıza dönebilecekler.

Captain Marvel filmi Carol Danvers karanterinin (Oscar Ödüllü  Brie Larson canlandırıyor) Dünyamız iki büyük uzaylı ırkının istilası arasında kaldığı zamanda, yükselip en güçlü kahramanalrdan biri oluşunu anlatıyor. Bu ırklar, mavi tenli Kree ırkı ve yeşil tenli; kılık değiştirebilen Skrull ırkları olacak. Böylece Marvel evreninin, Thanos sonrası olay akışı da ufak ufak belirlenmiş olacak ve görüşler ana hikayenin The Secret Invasion (Gizli İstila) isimli hikaye örgüsü olacağı yönünde.  

 

 

kaynak: comicbook.com

Abdullah Derin

GEEK

Leave a Reply

Nasıl Buldunuz?*

Your email address will not be published. Required fields are marked *