Heyecanlandıran Ant-Man Keşfi! – Quantum Düzleminde Şehir Mi Var?Bu yaz eğlenerek izlediğimiz ve genel olarak beğendiğimiz Ant-Man and the Wasp filminin bir sahnesinde, şahin gözlü bir izleyici Quantum Şehri’ni gördüğünü iddia etti!

Bildiğiniz gibi Infinity War sırasında geçen Ant-Man and the Wasp filminde, Thanos’un o ünlü parmak şıklatması ile evrende hayat durmuş ancak Quantum Düzlemi’ndeki Ant-Man’imiz Scott Lang bu olaydan etkilenmemiş ama orada da sıkışıp kalmıştı. Dahası ise, yine o filmde Quantum Düzleminin insana ne kadar farklı yetiler katabileceği ve orada yaşanabileceğini de keşfetmiştik. Sonuçta Hope’un annesi bir şekilde orada sağ kalabilmişti.

Zaman yolculuğunda ve Infinity War‘da yaşanan olayların kurtarılmasında önemli bir yer oynayacağına inanılan bu alem için yepyeni bir teori ortaya atıldı. Bu teori görüntülerle de desteklenmekte! Dikkatli bir Marvel izleyicisi filmdeki bir sahnede Quantum Düzlemi’ndeki bir şehri keşfettiğini açıkladı. Yakından bakarsanız eğer bahsi geçen bu şehir, etrafındaki kristalimsi oluşumlar ve diğer yapılardan belirgin şekilde ayrılmakta ve gerçekten de uzakta duran bir şehir görüntüsü vermekte.

Ayrıca yönetmen Payton Reed de bu olay sorulduğunda ne kabul ediyor ne de reddediyor. Verdiği bir röportajda şöyle aktarmakta:

“Quantum Düzlemi acaba güvenli bir yer mi? Öyle sanıyorum ki, güvenli yerleri de var tehlikeli yerleri de var; ve Ant-Man’in quantum Düzlemi’nden nasıl çıkacağını bekleyip göreceğiz. Bunun ötesinde hiç bir şey söylemiyorum! Bir Marvel keskin nişancısının evime gelip beni vurmasını istemem.”


Yakından bakalım:

kaynak: comicbook.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Abdullah Derin

GEEK

Leave a Reply

Nasıl Buldunuz?*

Your email address will not be published. Required fields are marked *