Devotion İncelemesi – Apartman Daireniz Sizi Korumaya Yetebilen Bir Sığınak Mı?

Parçayı sevmeniz oyunu sevmeniz konusunda belirleyici rol üstleneceği için sizi parçayla baş başa bırakıyorum :Bu sefer sizi sonuyla karşıladım. Çünkü son zamanlarda dinlediğim en parça olması benim için büyük bir sürpriz oldu. Bedelini birkaç damla göz yaşıyla ödedim.

Kısa sürmesine rağmen içeriğini bu kadar doldurmayı başaran yapımla karşılaşmanın zorluğunu bir kenara bırakırsak söze nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Bunları yazarken ve yazının sonunda dahi bu durumun devam edeceğini öngörebiliyorum. Aslında ummadık taş ve baş ikilisinin dahil olmasını memnuniyetle karşıladığımı itiraf etmeliyim. Çin yapımı bir oyun olduğunu sanırken Tayvan yapımı bir ürün olması artık şaşırmaya ara vermem gerektiği anlamına gelse de sizi sıkmaktan çekindiğim için buna son vermeliyim sanırım.

 

Geçmişin hayaletlerinin çilekeş bir kurbanı olan bir babayı canlandırdığımız oyunumuzda hayatındaki kırılma noktalarının zuhur ettiği yılları tekrar tekrar yaşamakla lanetlenen ve “o” apartman dairesinden ne kadar çabalarsa çabalasın asla kaçamayan bir karaktere can veriyoruz. Pişmanlıklarını göğüslemek ve onlarla yüzleşmekten kaçınmamız geleceğimizi ve akıl sağlığımızı tehdit etmekte ve kızımızın ruhunun huzura erdirmek bizim yükümlülüğümüz.

 

Bulmaca soslu yürüme hızının sizi yeni kanser türlerine gebe bırakacağı psikolojik bir korku ziyafetinin sizi beklediğini söyleyebilirim ama bunun için sabırlı olmalısınız. Taç yapraklarının aralaması için sabrınızla beslenecek ama ödüllendirileceksiniz sonunda. Bütün bunlara değecek. Oyun hakkında herhangi bir şey söylemem zevkinizde kalıcı hasarlar bırakacağından dolayı sadece alın ve oynayın demek düşüyor bana. Tek bir uyarım olacak. O da eğer blurlu ya da bulanık grafikli oyunlara tahammülünüz yoksa bunu yenmenin tam sırasıdır…

 

Dip not : Winnie the pooh göndermesiyle internetin dalgalanmasına bakmayın bile. Saçmalığın daniskası
Dip not v.2 : Steamden de kaldırılmış 6 gün önce
Sonsuzluğua uzanan dip not : Diğer devotion ile karıştırmayın. Otel odalarında kült üyesi avladığınız oyun değil bu

Puan : 9/10

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Can Berk

Polisiye yazarlarını büyük bir kıskançlıkla izleyen , Cinayet Masası programıyla kahrolan bir şahıs. Yazar olma hayalleriyle yaşıyor ama oyun bağımlılığı ve üşengeçliği ve hiçbirşeye zaman bulamaması onu geride tutuyor.Kronik anksiyetesiyle işi evliliğe vardırabilmesi onun en büyük hayali

Leave a Reply

Nasıl Buldunuz?*

Your email address will not be published. Required fields are marked *