Crying Suns Demo İncelemesi

Demosunu bu sabah inceleme fırsatı bulduğum Crying Suns tek tük hatalarına ve içerik bolluğunu nispeten gün yüzüne çıkartmasına rağmen bende heyecan yaratmayı başardı. Epilo videosunun heyecanını kaçırmamak için konuya giriş yapmadan pata küte yazıya giriş yapacağım.
Artık vazgeçilmez olarak pixelart bombardımanına tutulduğumuz oyunumuzda beni eski tatların bekleyeceğini hiç ummuyordum açıkçası. Özlediğim sektör/galaksi haritasından tutun da durdurulabilir taktik ekranıyla karşılaşmak hoş bir sürpriz oldu benim için. Ayrıca FTL den farklı olarak gezegenlere bir arama/kurtarma ekibiyle iniş yaptığımız görevlerde mevcut. Farklılıklar işte bu anlarda kendini göstermeye başlıyor. Aktif olarak o ekibi kontrol etmekten ziyade yaşamsal göstergelerini ve haritadaki konumlarını takip ettiğimiz ekranda sadece geri çekilmesi ve göreve devam etmesi konusunda emir verebiliyorsunuz.


Uzaydaki çarpışmalarınız ise hangarınızdaki birimlerin kalkışa hazırlanması ve sıcak çatışmaya girmesi sırasında ek birimlerin sahaya sürülmesiyle ağır hasara uğramış gemilerinizin geri çekilme emriyle sizi yeterince megul kılacak. Bu sırada ise sırasında geminizin silahlarının hazır edilmesi ve yeniden doldurulmasıyla beraber  asıl ekibinizdeki “kahramanların” uygun istasyonlarda görevlendirilmesiyle sizi nispeten kaotik görünümlü bir ortama sürükleyecek. Böyle anlattığıma bakmayın aslında gayet rahatça idare edebiliyorsunuz.


Neyse efenim şimdiden çıkmasını dört gözle beklediğim yapımın çıkış tarihi ise belirsiz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Can Berk

Polisiye yazarlarını büyük bir kıskançlıkla izleyen , Cinayet Masası programıyla kahrolan bir şahıs. Yazar olma hayalleriyle yaşıyor ama oyun bağımlılığı ve üşengeçliği ve hiçbirşeye zaman bulamaması onu geride tutuyor.Kronik anksiyetesiyle işi evliliğe vardırabilmesi onun en büyük hayali

Leave a Reply

Nasıl Buldunuz?*

Your email address will not be published. Required fields are marked *